ZAUFANIE.PLZAUFANIE.PLZAUFANIE.PL

 

Drukuj  Wy┼Ťlij artyku┼é do znajomego 

Obozy misyjne 2018
GM3A zaprasza
14 czerwca 2018 | Kamil Raw

OBOZY MISYJNE 2018

CZAS JUŻ, BY PAN ROZPOCZĄŁ DZIAŁANIE...PS. 119,126

Drodzy bracia, Siostry! Umiłowani przez Boga...

Któ┼╝ z nas nie chcia┼éby widzie─ç Boga w dzia┼éaniu? Któ┼╝ z nas nie chcia┼éby aby Pan dzia┼éa┼é przez Niego? Czas ju┼╝, by Pan rozpocz─ů┼é dzia┼éanie... tym has┼éem pragniemy wej┼Ť─ç w kolejne wakacje misyjne. Ellen G. White napisa┼éa: „Bóg zawsze ujmowa┼é si─Ö za swoim ludem, gdy by┼é w potrzebie, gdy wydawa┼éo si─Ö, ┼╝e nie ma najmniejszej nadziei na unikni─Öcie zguby". Wiele razy mogli┼Ťmy us┼éysze─ç z ust uczestników takie s┼éowa: „widzia┼éem, jak Pan dzia┼éa┼é!", „Bóg dzia┼éa┼é przeze mnie!".

Czy mia┼ée┼Ť okazj─Ö by─ç na takim spotkaniu? Co stoi na przeszkodzie by spróbowa─ç! Mo┼╝esz sam do┼Ťwiadczy─ç, jak zmienia si─Ö twoje ┼╝ycie. Mo┼╝e to kolejny rok, w którym zastawiasz si─Ö jaki obóz wybra─ç? Przygotowali┼Ťmy dla ciebie bogat─ů ofert─Ö obozów, z której na pewno, b─Ödziesz móg┼é wybra─ç co┼Ť dla siebie. Spróbuj! Nie czekaj a┼╝ min─ů wakacje! Przekonaj si─Ö sam, jak Bóg mo┼╝e dzia┼éa─ç w twoim ┼╝yciu, kiedy anga┼╝ujesz si─Ö w Jego dzie┼éo! W Bo┼╝ym dziele jest miejsce dla ka┼╝dego, dla ciebie równie┼╝...

Szczegó┼éy na temat obozów znajdziesz na plakacie do┼é─ůczonym do tego zaproszenia a tak┼╝e na stronie internetowej: www.gm3a.org.

Pan jak co roku rozpoczyna dzia┼éanie, czy we┼║miesz w nim udzia┼é? Wybór nale┼╝y do ciebie przyjacielu! Czekamy na ciebie... bracie, siostro!

Jakub K─Ödryna

Koordynator Grupy Misyjnej

Trzej AniołowieZa┼é─ůczone pliki:

    Obozy misyjne 2018 - informator rozmiar: 186 kB