ZAUFANIE.PLZAUFANIE.PLZAUFANIE.PL

 

Drukuj  Wy┼Ťlij artyku┼é do znajomego 

Szkolenie Kierownik├│w Ewangelizacji
Łódz-Górna, 14-15 kwietnia 2018
23 marca 2018 | Kamil Raw

II OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE SZKOLENIOWE W ZBORZE ┼üÓD┼╣-GÓRNA

DOM MODLITWY, PŁOCKA 28

14-15 kwietnia br.

 

Drogie Siostry i Drodzy Bracia,

Zapraszam kierowników ewangelizacji naszych zborów na II OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE SZKOLENIOWE DO ┼üODZI-GÓRNEJ, które odb─Ödzie si─Ö w 14-15 kwietnia br. w Domu Modlitwy przy ul. P┼éockiej 28.

Chcemy podczas tego spotkania wymienia─ç do┼Ťwiadczenia i wspólnie poszukiwa─ç nowych form dzia┼éa┼ä ewangelizacyjnych w naszym kraju. Wszyscy marzymy o skutecznych metodach docierania do ludzi, b─Ödziemy wi─Öc szuka─ç m─ůdro┼Ťci u Boga omawiaj─ůc nowe i ciekawe pomys┼éy.

Planujemy spotka─ç si─Ö z tymi osobami, na których z┼éo┼╝yli┼Ťcie ci─Ö┼╝ar koordynacji pracy ewangelizacyjnej w zborach. To kierownicy ewangelizacji maj─ů inspirowa─ç innych, stoj─ůc u boku pastorów. Dlatego zach─Ö─çcie ich do przyjazdu na to spotkanie, aby mogli si─Ö wzmocni─ç i przywie┼Ť─ç nowe pomys┼éy do s┼éu┼╝by dla Pana. Szczególnie, ┼╝e stoimy przed nowym wyzwaniem ewangelizacyjnym dla zborów, które planujemy na najbli┼╝sze lata.

Hasłem tych działań będzie wezwanie:

 

2018-2022

Jedyny koszt, który spoczywa┼éby na zborach, to pokrycie kosztów przejazdu kierowników ewangelizacji. Uwaga! Tylko jedn─ů osob─Ö ze zboru mo┼╝na oddelegowa─ç na spotkanie. Nocleg i wy┼╝ywienie zabezpieczymy na miejscu. Je┼Ťli w zborze nie ma osoby wybranej na to stanowisko, to prosz─Ö oddelegowa─ç kogo┼Ť, kto wykazuje du┼╝─ů aktywno┼Ť─ç misyjn─ů.

UWAGA! - niezwykle wa┼╝ne! Prosz─Ö prze┼Ťlijcie zg┼éoszenia (tabelka) na mój adres e-mailowy: miroslawkarauda@wp.pl.  Tylko na podstawie zg┼éosze┼ä mo┼╝emy dokona─ç rezerwacji  noclegów i okre┼Ťli─ç liczb─Ö posi┼éków.

Termin zgłoszeń do 9 kwietnia !!!

Wierz─Ö, ┼╝e to b─Ödzie dobre spotkanie z Bogiem, w gronie pasjonatów ewangelizacji.

 

Z życzeniami Bożych błogosławieństw pozostaje

Mirosław KaraudaZa┼é─ůczone pliki:

    Formularz zg┼éoszeniowy rozmiar: 11.8 kB