ZAUFANIE.PLZAUFANIE.PLZAUFANIE.PL

 

Drukuj  Wyślij artykuł do znajomego 

Młodzieżowy Tydzień Modlitwy
10-17 marca 2017
23 lutego 2018 | Kamil Raw

Młodzieżowy Tydzień Modlitwy - 10-17.03.2018

Światowy Dzień Młodzieży - 17.03.2018

 

Więcej informacji oraz materiały do pobrania znajdziecie na stronie internetowej: www.mlodzi.adwent.pl/MTM2018

 

Witajcie !!!

Czy odkryliście już, że większość aktywności w naszym życiu, tych dobrych i złych, wynika z inspiracji liderów. Dlatego tak ważne jest kto nas inspiruje do działania. W tym roku przyjrzymy się biblijnym liderom. Nie byli idealni, ale z sukcesem służyli Bogu. Jestem pewien, że Pan Bóg powołuje i mam nadzieję, że jak najwięcej osób odpowie na to wezwanie, by odważnie stanąć z przodu i być Bożym liderem w XXI wieku.

Zaplanujcie spotkania w Waszym zborze. Jeżeli któregoś dnia nie będzie lokalnego spotkania to możecie dołączyć do transmisji LIVE na FB/groups/mlodziadwent/

Finałowym momentem będzie Sobota, 17 marca, czyli Światowy Dzień Młodzieży. Tego dnia młodzież z Kościoła Adwentystów na całym świecie wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi żyjących wokół nas. Nie musimy ludziom głosić kazań! To nasz przykład i nasze czyny mają być żywym kazaniem, które poruszy serca. Wejdź na stronę www.mlodzi.adwent.pl/MTM2018 i zainspiruj się. Znajdź zachętę i odwagę, a odkryjesz niezwykłą moc i satysfakcję, która wynika z naśladowania Pana Jezusa w służbie dla innych.

Niech Pan Bóg wciąż nas przemienia!

W imieniu Organizatorów,

pastor Marek MicykZałączone pliki:

    MTM 2018 czytanki - wersja mobilna rozmiar: 489 kB
    MTM 2018 czytanki - wersja do druku rozmiar: 460 kB