ZAUFANIE.PLZAUFANIE.PLZAUFANIE.PL

 

Drukuj  Wyślij artykuł do znajomego 

Najwyższy kapłan - 10 dni modlitwy
10-20 stycznia 2018
21 grudnia 2017 | Kamil Raw

 

Niech będzie przyjemna modlitwa moja, jako kadzidło przed obliczem twoim, a podnoszenie rąk moich jako ofiara wieczorna. Ps. 142,2

Siostry i Bracia w Jezusie Chrystusie.

Kolejny raz - zgodnie z kilkuletnią już tradycją - mamy możliwość dołączyć do całego Kościoła na Świecie, by spędzić czas na rozmyślaniu i modlitwie. Nazywamy ten program „10 Dni Modlitwy", ale mam nadzieję, że w gruncie rzeczy jest on efektem naszego codziennego spotykania się z Bogiem. Te 10, a właściwie 11 dni to tylko, a może aż czas szczególnej wspólnoty i zbliżenia do Boga. Tak, jak uczniowie Jezusa po jego wniebowstąpieniu byli razem na jednym miejscu, tak my teraz w grupach chcemy szukać błogosławieństwa Pana, a wśród nich jedności i gotowości poświęcenia. Tak bardzo tego potrzebujemy, by tuż przed powrotem Chrystusa połączyć nasze myśli i wysiłki głoszeniu Wiecznej Ewangelii.

Spotykajmy się w zborach, grupach i rodzinach szukając inspiracji Ducha Świętego
i mocy dla naszego życia. W modlitwach pamiętajmy o Kościele i jego misji, ale też o naszym osobistym nawróceniu i zaangażowaniu na miarę darów duchowych. Serdecznie zachęcam, aby wszyscy przyłączyli się do postu, jaki w sobotę 20 stycznia chcemy poświęcić wspomnianym wyżej intencjom.

Niech Pan darzy nas Swą łaską.

W imieniu Zarządu Kościoła
brat w Chrystusie

Jarosław Dzięgielewski

 


 

Pobierz materiały do studium w czasie 10 dni modlitwy - 10-20 stycznia 2018 r.Załączone pliki:

    10 Dni Modlitwy 2018 - Czytanki (PDF) rozmiar: 749 kB
    10 Dni Modlitwy 2018 - Czytanki (ePUB) rozmiar: 1 MB