ZAUFANIE.PLZAUFANIE.PLZAUFANIE.PL

 

Drukuj  Wyślij artykuł do znajomego 

Ogólnopolskie spotkanie działaczy ChSCh
Warszawa, 10 września 2017
27 sierpnia 2017 | Kamil Raw

Do Pastorów, Starszych Zboru, Kierowników filii ChSCh oraz Oddziałów „Tabity"

W imieniu Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej pragniemy zaprosić kierowników filii naszej organizacji lub ich przedstawicieli, jak również reprezentantów zborów, w których nie działa jeszcze filia naszej organizacji oraz pastorów opiekujących się takimi zborami na ogólnopolskie spotkanie działaczy dobroczynności pt. Uczynni od 20 lat, które odbędzie się 10 września 2017 roku w Warszawie (ul. Foksal 8; start godzina 11.00).

Cieszymy się niezmiernie, że nasza organizacja służy społeczeństwu już od 20 lat. Wierzymy, że spotkanie, na którym chcemy szczególnie poświęcić czas na doświadczenia, będzie inspiracją dla wielu do otwarcia i rozwoju działalności dobroczynnej przy swoim zborze.

Zapraszamy wszystkich kierowników zborowych oddziałów „Tabity" na powyższą konferencję, ponieważ mamy właśnie dla tych oddziałów szczególną propozycję współpracy i mamy nadzieję na pogłębienie naszej współpracy z nimi.

Jednocześnie zapewniamy, że jeśli na drodze do uczestniczenia w tym wydarzeniu miałyby stanąć względy finansowe, organizacja zwróci takim osobom koszty podróży na podstawie przedstawionych, udokumentowanych kosztów przejazdu. Udział w spotkaniu jest nieodpłatny. W ramach spotkania organizacja zapewni nieodpłatnie obiad dla wszystkich uczestników.

Swój udział w konferencji prosimy zgłosić do brata Bogusława Bałuta, najpóźniej do 9 września włącznie, telefonicznie 663 203 166 lub mailem: bbalut@chsch.pl

W załączniku plan spotkania.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem,
w imieniu organizacji

Paweł LazarZałączone pliki:

    Plan spotkania rozmiar: 234 kB